Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

ШКІДЛИВІ ЗВИЧКИ

Date: 3 червня 2022 о 16:17, Refreshed 3 червня 2022 о 16:19

У кожного з нас є шкідливі звички, які іноді ми навіть не помічаємо. Дехто з нас вважає, що паління допомагає розслабитися і зняти стрес, зайняти якесь особливе становище в суспільстві (так вважається у підлітків), але за все це доводиться платити своїм здоров’ям.

Усім нам відомо згубний вплив паління на організм. МОЗ про це постійно попереджає, і вже, напевно, втомилося попереджати, але мало хто звертає на це увагу, адже проблеми зі здоров’ям починаються не відразу, а коли вони виявляються (рак легенів і деякі інші), тоді буває вже надто пізно. Саме в таких випадках наслідки шкідливих звичок – тривалі хвороби і в результаті смерть. Профілактика шкідливих звичок допомагає всьому цього запобігти.

Деякі шкідливі звички, наприклад наркоманія, не прощають навіть одного єдиного разу вживання згубної для організму речовини, тому варто гарненько подумати, перш ніж ступити на таку доріжку, з якої вже неможливо буде звернути.

Шкідливі звички: алкоголізм і наркоманія, – починаються з того, що людина хоче піти від своїх проблем, забутися, але в той момент вона не усвідомлює, що цим в тисячі разів погіршує свій стан. Попалити «за компанію» з друзями і виглядати при цьому «крутіше» – ось на чому ґрунтуються шкідливі звички молоді.

Тож варто пам’ятати, що життя без шкідливих звичок – це головна складова нашого майбутнього. Для збереження і відновлення здоров’я недостатньо пасивного очікування, коли природа рано чи пізно зробить свою справу. Людина сама повинна здійснювати якісь дії. Для кожної ж дії потрібна мотивація. Для збереження здоров’я дуже важлива мотивація здорового способу життя.

Східна притча

Давним-давно в старовинному місті жив Майстер, оточений учнями. Найздатніший із них одного разу задумався: «А чи є питання, на яке наш Майстер не зміг би дати відповіді?» Він пішов на квітучий луг, піймав найкрасивішого метелика і сховав його між долонями. Метелик чіплявся лапками за його руки, бив крильцями  і учневі було лоскотно. Посміхаючись, він підійшов до Майстра і запитав:

– Скажіть, який метелик у мене в руках: живий чи мертвий?

Він міцно тримав метелика в зімкнутих долонях і був готовий будь-якої миті стиснути їх заради своєї істини.

Не дивлячись на руки учня, Майстер сказав:

– Все в твоїх руках.

Comments:
Only authorized users can leave comments.